!-- Main Link Tags -->
cross
-Esc'ye basarak veya yukaridaki X'den çikis yapabilirsiniz.

Radyo-1 ÖNE ÇIKAN PROGRAMLAR

HEPSİ
Ekonomi Günlüğü
Salı
Dinleyiciyi ekonomik kavramlar, deyimler, ekonomik kurallar konusunda bilgilendirmek. Güncel ya da genel konularda açıklamalarda bulunmak. Para piyasalarındaki günlük bilgileri aktarmak.
Gece Ezgileri
Salı
Gecenin ilerleyen saatlerinde Türk Halk Müziği'nin sevilen örnekleri ile Çukurova Radyosu'ndan sizlerle birlikte olacağız. Kalplerimizden dökülen ezgiler eşliğinde bizimle gece yolculuğuna ne dersiniz?
Gündem
Salı
Ülke ve dünya gündemini belirleyen haber, olay ve konuları dinleyiciye çeşitli yönleriyle aktarmak. Konuları konunun uzmanlarıyla analiz ederek, çeşitli açılardan olayların yorumlanmasına katkıda bulunmak.
Günebakan
Salı
Günebakanlar gibi günün diğer yarısına dönüyor, doğan güneşle gelenlere birlikte bakıyoruz. Günebakan hafta içi her gün 11.00 haberlerinin ardından Radyo-1'de.
Haber Yorum
Salı
Gün içinde yaşanan diplomatik, politik, ekonomik gelişmeler...noktalardan canlı bağlantılar...Gündeme yansıyan konulara ilişkin haberler ve perde arkası...Hafta içi her gün 12.00'da Haber Yorum'da
Sabahın Hayrı
Salı
Güne başlarken manevi dünyamızı aydınlatan, barış ve kardeşlik duyguları.
Yıldızlar Altında
Salı
Programda Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerine, yorumcularına yer verilecek, klasik, neoklasik ve yeni bestelerin tanıtımı yapılacaktır.